בחרי את האיזור / יישוב שלך

סינון לפי איזורים

אם בעבר היינו הולכים לספר, היום רובינו מעדיפים להגיע לאיש מקצוע אשר מתהדר בתואר של מעצב שיער.
מעצב שיער מתמחה בביצוע תספורות, תסרוקות וטיפולים שונים אשר אמורים לשנות את מראה השיער ובמקרים מסוימים, גם לתרום לבריאותו ולחיוניותו כמו: החלקות מסוגים שונים וכיוצא בזה..
כמובן, שכל איש מקצוע אשר מציע שירות של עיצוב שיער, יכול להציע שירותים מעט שונים מזה של האחר ולכן, כדאי לבדוק את הנושא הזה בטרם בוחרים באותו המעצב (כאשר, בדרך כלל, ההעדפה תהיה לבחור במעצב שיער אשר מציע קשת רחבה של שירותים).
ברוב המקרים אנשים ובעיקר נשים, אשר בוחרות מעצב שיער, אשר מחזיק ביכולות להעניק להם שירותים אשר עונים על טעמם וציפיותיהם, יישארו לקוחות קבועים שלו לאורך זמן (במקרים רבים, מדובר על שנים ארוכות).

איך לבחור מעצב שיער?

יש לא מעט פרמטרים אשר ישפיעו על בחירת איש מקצוע אשר מציע שירות של עיצוב שיער ובין היתר:

דגש על כל הפרמטרים הללו, יסייעו בסופו של תהליך בבחירת מעצב שיער שהוא בראש ובראשונה מקצועי ומעבר לכך, גם אדיב, שירותי ונעים – ואיתור של מעצב שיער שכזה, יאפשר ליהנות משירותיו לאורך זמן. 

עיצוב שיער לכלות

התפקיד של מעצב השיער, מקבל זרקור משמעותי, כאשר מועד החתונה של כלה, הולך ומתקרב.
בתקופה הזאת, רבות מהכלות, זונחות את מעצב השיער הקבוע שלהן (לפחות באופן זמני) ומשקיעות בבחירת מעצב מקצועי ומנוסה, אשר מתמחה באופן פרטני בנושא של עיצוב שיער לכלות – וכחלק מכך, מתמחה בביצוע תסרוקות מיוחדות ומרשימות.
כמובן, שמי שמעוניינת לבחור איש מקצוע אשר מתמחה בנושא של עיצוב שיער לכלות, חשוב שתשים דגש על פרמטרים כמו: המלצות אמינות (מי שראתה תמונות של כלה שהיא אהבה מאוד את התסרוקת שלה, תוכל לפנות אליה ולבקש המלצה על מעצב השיער שסירק אותה), תיק עבודות (אשר כולל תמונות של תסרוקות לכלות אשר יצאו תחת ידיו של אותו המעצב), ניסיון פרטני בתחום וכמובן, זמינות (יש לבדוק, שאותו מעצב שיער יהיה פנוי להעניק שירותים במועדים המבוקשים על ידי הכלה), נוחות – האם המעצב מגיע לסלון הכלות או לבית הכלה ביום החתונה וכיוצא בזה..
כמובן, כלות יבקשו ליהנות בתסרוקת שהיא לא פחות ממושלמת ולכן, אין שום סיבה שהן יתפשרו על פחות מאותו מעצב שיער אשר ערוך להעניק להן את השירות הטוב והמקצועי ביותר אותו הן יכולות לקבל.  

זה מתחיל בגיל צעיר

אנחנו נמצאים בתקופה בה המודעות והחשיבות לנושא הנראות והאסתטיקה הולכת ועולה וכחלק מכך, כיום, גם ילדים צעירים מכירים ומבינים כיום, את החשיבות של עיצוב שיער.
כך יוצא, שכיום ניתן לראות שכל הנושא של משחקי עיצוב שיער בטלפון החכם ובמכשירי הטבלט, מהווה טרנד חם אצל ילדות וילדים בגילאים שונים וכידוע – המשחקים הללו, יכולים להשפיע במידה רבה על התשובה על השאלה "מה אתה רוצה להיות שתהיה גדול?" או "מה את רוצה להיות שתהיי גדולה?".
כמובן, שמעבר למקצוע יש לא מעט ילדות שמבקשות מההורים שלהן ללכת למעצב שיער (ולא ל"ספר") על מנת ליהנות מתספורת או תסרוקת מרשימה.

לראש העמוד