בחרי את האיזור / יישוב שלך

סינון לפי איזורים

נשים רבות ובתקופה האחרונה, גם לא מעט גברים, שמים דגש משמעותי על הנושא של נראות הגבות שלהם. מהסיבה הזאת, כאשר זה נוגע לנושא של עיצוב גבות, הם יקפידו לעשות כל שביכולתם בכדי לבצע את הבחירה באיש או אשת מקצוע שהוא לא פחות ממעולה בתחום זה.
עיצוב גבות מצריך מצד המעצב, ניסיון, הכשרה ייעודית אך גם כישרון ויכולת ליצור את הגבות המושלמות והמתאימות בצורה האופטימאלית לפנים של המטופל או המטופלת.
לכן, ההמלצה תהיה לעשות שימוש  בכל הכלים והאמצעים, באמצעותם ניתן להיטיב את הבחירה ובין היתר, שימת דגש על פרמטרים כמו: הטכניקה המועדפת לעיצוב גבות, הניסיון והמוניטין של בעל המקצוע, המלצות ייעודיות, מחירים, נוחות ועוד..  

עיצוב גבות בשיטת השערה

כיום, יש לא מעט שיטות באמצעותן ניתן לעצב גבות, ביניהן השיטות הזמניות והנפוצות כמו: פינצטה, חוט תפירה או אפילו שעווה – יש מעצבי גבות, אשר משלבים את כל השיטות הללו או חלק מהן  ביחד.
לצידן, ניתן למצוא גם שיטות קבועות יותר לעיצוב גבות כמו לדוגמא, עיצוב גבות בשיטת השערה (איפור קבוע).
עיצוב גבות בשיטת השערה, מתבסס על שימוש בפיגמנט, אשר באמצעותו ניתן ליצור את המראה המדויק של שיער הגבה.
נהוג לעשות שימוש בשיטה הזאת למילוי של "חורים" בגבה (קרחת), מריטת יתר ולמצבים נוספים אשר פוגעים במראה הגבה ולכן, עולה הצורך לתקנם..
כמובן, שהשירות של עיצוב גבות בשיטת השערה, ניתן רק על ידי בעלות מקצוע אשר התמחו בו באופן פרטני ועברו הכשרה ייעודית בתחום.
העמידות של שיטת השערה הינה גבוהה והיא מחזיקה מעמד כשנה ואף יותר מכך. 

עיצוב גבות המלצות

עיצוב גבות מצריך מצד מי שמציעה את השירות, ידע, רמה מקצועית גבוהה וכמות גדולה של כישרון (בכל זאת, תפקידה הוא להתאים לכל מטופל את העיצוב המחמיא והנכון בעבורו).
מהסיבה הזאת, אחת הדרכים באמצעותן ניתן להגיע אל אשת המקצוע אשר ערוכה להעניק את השירותים המצופים, היא על ידי קבלה של המלצות מלקוחות מרוצים.
אחת הדרכים להגיע לנושא של עיצוב גבות המלצות, היא לפנות למכרים או בני משפחה ובעיקר כאלו שהגבות שלהם מעוצבות בצורה יפה ומרשימה ולבדוק מי איש או אשת המקצוע אשר מעניקה להם את השירות – וכמובן, במידה והגישה אליה נוחה (מבחינה גיאוגרפית ומבחינת הזמינות שלה), לפנות אליה ולהתנסות בשירותיה.
כיום, בעידן האינטרנט, קיימת האפשרות להגיע להמלצות בנושא של עיצוב גבות, על ידי לחיצת כפתור פשוטה ומהירה – רשת האינטרנט מלאה בהמלצות על מעצבי ומעצבות גבות בכל רחבי הארץ, כאשר, ההמלצה היחידה (תרתי משמע) היא לסנן את ההמלצות ולהתייחס רק לכאלו שנראות אמינות ונכונות.
אפשרות נוספת היא כמובן לבקש הפניות להמלצות מלקוחות קיימים של אותה מעצבת גבות אליה פונים.

עיצוב גבות מחיר

עיצוב גבות הוא שירות שהצורך בו יכול לעלות בכל תקופת זמן קצרה ולכן, אי אפשר להתעלם מהעובדה שהוא כרוך גם בהוצאה כספית – אשר יכולה להצטבר לאורך זמן לסכומי כסף לא נמוכים.
מהסיבה הזאת, גם פרמטרים של עיצוב גבות מחיר, יכול להשפיע במידה כזאת או אחרת על בחירת הקוסמטיקאית או אשת המקצוע אשר תציע את השירות.
כמובן, שההמלצה היא לא למהר ולבחור בקוסמטיקאית המתמחה בעיצוב גבות, רק בגלל שהיא מציעה את השירות במחיר נמוך במיוחד.
חשוב לשים דגש גם על הרמה המקצועית ועל הכישורים שלה וכמובן, לשאוף ולקבל את השירות הטוב ביותר בעלות הנמוכה האפשרית. 

עיצוב גבות בכל בארץ

בהתאם לביקוש הגדול לשירות עיצוב גבות, כך גם היצע האפשרויות הינו רחב במיוחד – כיום, כמעט כל קוסמטיקאית מציעה בין היתר גם שירות של עיצוב גבות בשיטה כזאת או אחרת.
כך יוצא, שכל מי שתר אחר קוסמטיקאית אשר מתמחה בעיצוב גבות, עתיד למצוא מגוון רחב של נשות מקצוע, בכל רחבי הארץ.
גם מי שמחפש שירות של עיצוב גבות בחיפה וגם מי שמעוניין בשירות של עיצוב גבות בתל אביב, עיצוב גבות בפתח תקווה או עיצוב גבות בכל עיר אחרת ברחבי הארץ, עתיד למצוא מגוון רחב של אפשרויות, מה שיאפשר לבחור מתוכן את האופציה המתאימה ביותר בעבורו – מבחינת כישורים, יכולות, ניסיון וטיב שירות. 

שלב קבלת ההחלטה

לצורה בה הגבות מעוצבות, יש השפעה רבה על הנראות הכללית של הפנים ולכן, חשוב לעשות כל מה שמתאפשר, בכדי ליהנות בסופו של דבר מהתוצאה אשר תהיה מותאמת באופן מושלם למבנה הפנים ולתווים וגם כמובן, תענה על הטעם האישי והעדפות של המטופל או המטופלת.
כמובן, שהדרך להשגת התוצאה המבוקשת, עוברת בבחירה מושכלת ונבונה באותה אשת מקצוע, אשר מציעה את השירות של עיצוב גבות.
כאשר, כמאמר המשפט "אין חכם כבעל ניסיון" ולכן, ברגע שנבחרה מעצבת גבות, ניתן לראות את התוצאה אותה היא תשיג בפגישה האחרונה ובהתאם, לקבל החלטה בהמשך הדרך, אם להמשיך להגיע אליה או לבחור בפעם הבאה אשת מקצוע אחרת עבור אותה המטרה.

לראש העמוד