בחרי את האיזור / יישוב שלך

סינון לפי איזורים

אישה אשר מבקשת ליהנות מכפות ידיים מטופחות ומרשימות, תעשה ברוב המקרים מעשה ותפנה למכון יופי או לאשת מקצוע אשר מציעה טיפולי מניקור.
טיפולי מניקור מתבצעים תוך שימוש במכשירים מתקדמים, קרמים וחומרים שונים, על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר.
יש לא מעט נשות מקצוע אשר מציעות טיפולי מניקור, כאשר ניתן לבחור את אשת המקצוע המתאימה, בהתאם לציפיות ולדרישות מיוחדות מהטיפול. 

מה זה מניקור?

מניקור הוא טיפול אשר נועד לשפר ולטפח את מראה כפות הידיים ככלל ואת מראה הציפורניים בפרט.
בהליך טיפול מניקור, עושים שימוש הן במכשירים ייעודיים והן בחומרים איכותיים, אשר ייעודם, הסרת עור קשה מאזור הציפורניים, שיקום וטיפול בעור בכפות הידיים ובסופו של תהליך קבלת תוצאה אסטטית, בריאה ומרשימה.
הליך טיפול מניקור מתבסס על מספר שלבים, אשר כוללים בין היתר את השלבים הבאים:
הסרת שכבת הלק הקיימת – בשלב הראשון, יש להסיר בצורה יסודית את הלק הישן.
בשלב הבא, מקצצים את הציפורניים (בהתאם לאורך הרצוי), בכדי להשיג מראה נקי ואסטטי ולאחר מכן משייפים אותן בכדי לקבל מראה אחיד.
לאחר מכן, יש לבצע פעולת דחיפה של העורך באמצעות מכשיר ייעודי.
פעולה נוספת אשר מתבצעת בטיפול מניקור היא הסרת עור מת, הפעולה מתבצעת בצורה זהירה באמצעות מספריים ייעודיות אשר נועדו למטרה.
הפעולה האחרונה של מניקור היא מריחת לק בצבע הרצוי – כאשר מניקוריסטיות רבות מציעות גם את האפשרות ליהנות מלק ג'ל איכותי.

מניקור רוסי

מי שעושה את צעדיה הראשונים בעולם המניקור, עתידה לגלות שלצד המניקור הסטנדרטי, קיימת עבורה גם אפשרות נוספת – מניקור רוסי.
מניקור רוסי הוא למעשה שיטה אשר נועדה בראשו ובראשונה להסיר כמה שיותר מאותו העור הדק והעדין אשר נמצא מסביב לציפורני הידיים.
טיפול מניקור רוסי יאפשר ליהנות מתוצאות טובות יותר בטיפולי לק ג'ל או בהליך בניית ציפורניים ולהשיג בסופו של דבר את מראה הציפורניים האופטימאלי.
מניקור רוסי מתבצע באמצעות מוצרים יעילים ומתקדמים אשר נועדו בראש ובראשונה להסרת העור  בצורה מדויקת ונכונה – אחד מאותם המוצרים הוא מכשיר שיוף חשמלי. 

מניקור ביתי

כיום ניתן לרכוש ציוד וחומרים שונים לביצוע מניקור ביתי – קיימות גם ערכות ייעודיות אשר נועדו למטרה.
כמובן, שמניקור ביתי יהיה בדרך כלל פחות מקיף ויסודי מאשר מניקור מקצועי, אבל יחד עם זאת, הקפדה על טיפוח כפות הידיים ושמירה עליהן בין טיפול מניקור מקצועי אחד לאחר, תאפשר למנוע מצבים בהם כפות הידיים יסבלו מהזנחה ואף לתרום במידה רבה לבריאות אזור כפות הידיים והציפורניים. 

פדיקור מניקור

נשים רבות אשר מבקשות ליהנות ממניקור, מכל סוג, יבקשו לשלב את טיפול המניקור עם טיפול הפדיקור, כאשר מדובר בטיפולים אשר משתייכים לאותה ה"משפחה".
בעוד מניקור הוא טיפול אשר נועד לטיפול וטיפוח של כפות הרגליים, פדיקור הוא טיפול אשר נועד לטיפול וטיפוח כפות הרגליים.
את שתי הטיפולים ניתן לקבל ברמות שונות – החל משיטת ה"אקספרס", שהיא שיטה מהירה ושטחית יותר ועד לטיפול פדיקור רפואי קפדני, אשר מותאם עבור אנשים אשר סובלים מבעיות רפואיות שונות: פטרת, ציפורן חודרנית ברגל, יבלות ובעיות רפואיות נוספות, אשר מעבר לאסתטיקה עלולות גם לגרום לכאב ואף לפגוע באיכות החיים של הסובלים מאותן הבעיות..
כמובן, שבטרם בוחרים מכון יופי לצורך קבלת טיפולי פדיקור מניקור, חשוב להבין בצורה מעמיקה את מלוא הדרישות והציפיות מהטיפול ולוודא שאותו מכון אכן ערוך להעניק מענה על אותן דרישות.

טיפולים בכל רחבי הארץ

מכיוון שהביקוש לטיפולי מניקור הינו גבוה וזה נכון כמובן לכל רחבי הארץ, גם ההיצע עלה בהתאם.
כך יוצא, שכיום כל מי שמחפש טיפולי מניקור בחיפה, טיפולי פדיקור באילת או מניקור פדיקור תל אביב, עתיד למצוא לא מעט אפשרויות רלוונטיות.
בכדי לבצע את הבחירה הנכונה והמתאימה ביותר, קיימת חשיבות גבוהה להבין את מלוא הדרישות והצרכים מהטיפול: את ההיקף של טיפול המניקור, האם המטרה תהיה ליהנות מלק ג'ל או מלק רגיל. האם הפדיקור אמור להיות קוסמטי בלבד או שהמטרה היא ליהנות מפדיקור רפואי וכיוצא בזה.
כמובן, שגם פרמטרים כמו מחיר הטיפול וכמובן, טיב השירות והניסיון של המטפל, יהוו כפרמטרים בעלי חשיבות והשפעה על הבחירה.
הבנה מקיפה של הצרכים תאפשר כאמור, לבצע את הבחירה הטובה ביותר באותה אשת מקצוע אשר מציעה טיפול מניקור או פדיקור מניקור בתל אביב או בכל עיר אחרת. 

טיפולים נלווים למניקור

מלבד מניקור, מוצעים עוד טיפולים אשר באמצעותם ניתן לטפח את כפות הידיים ובין היתר: בניית ציפורניים, לק ג'ל וטיפולים נוספים.
רוב הקוסמטיקאיות או נשות  המקצוע אשר מציעות טיפולים נלווים לטיפולי המניקור עצמם או חבילות שונות, אשר חלקן כוללות טיפול מניקור בסיסי יותר וחלקן כוללים טיפולים מקיפים ומעמיקים יותר.
כמובן, שמי שמעוניין לקבל גם את הטיפולים הנלווים קיימת חשיבות גבוהה שתבחר את אשת המקצוע בקפידה ותבדוק מהי בדיוק מציעה ובאיזה שיטות היא עושה שימוש על מנת להעניק את הטיפול הטוב ביותר האפשרי.

לראש העמוד