בחרי את האיזור / יישוב שלך

סינון לפי איזורים

לק ג'ל, הוא חומר אשר עשוי מתרכובת של ג'ל טהור, בעל תכונות ייחודיות אשר אחת מהן היא היכולת שלו להיצמד אל הציפורן.
את הלק ג'ל יש למרוח בשכבות ובכדי לייבש אותו יש לעשות שימוש באותה מכונת לק ג'ל ייעודית המבוססת על נורת לד או UV.
לק ג'ל טומן בחובו קשת רחבה של יתרונות על פני לק רגיל ובין היתר: ניתן להשיג מראה יציב ומבריק אשר מחזיק מעמד לתקופת זמן ארוכה יחסית של בין שבועיים ל-3 שבועות.
מעבר לכך הוא נחשב למוצר בריאותי, כאשר לק ג'ל לא מסרטן ולא פוגע בבריאות הציפורניים (ובחלק מהמקרים אף להפך מכך). 
כמובן, שבכדי ליהנות מכל היתרונות הטמונים באותו לק ג'ל, חשוב לבחור בתבונה את אותה קוסמטיקאית או מכון יופי בו ניתן השירות.
מעבר לכך, קיימת אפשרות למרוח לק ג'ל באופן עצמאי אך לצורך כך, מומלץ תחילה לעבור קורס ייעודי ובשלב הבא, לרכוש ערכה ייעודית אשר כוללת את כל החומרים הנדרשים לצורך המטרה, כמו גם את המכשור הנדרש לשם כך ובראש ובראשונה את אותה מכונת לק ג'ל. 

איך עושים לק ג'ל?

ראשית כל, חשוב להכין מראש, את כל החומרים והציוד אשר נדרש לצורך הכנת לק ג'ל ובין היתר: ג'ל בסיס (בונדר) – תפקידו לאזן את רמת החומציות בציפורניים.
טופ – קוט ג'ל – שכבת מגן השקופה, אותה מורחים לאחר מריחת הלק ג'ל וייבושו
מנורת ייבוש (מכשיר ייעודי המבוסס על נורת לד), אציטון מאה אחוז, אלכוהול שבעים אחוז (לחיטוי של המכשירים השונים), ג'ל אלכוהול וכמובן, לק ג'ל כאשר הלק מגיע במגוון רחב של צבעים לבחירה ויש גם לא מעט מותגים אשר מציעים לק ג'ל, מה שמאפשר לבחור מתוך ההיצע את אותם המוצרים אשר יענו על דרישות המשתמש באופן מושלם. 
בשלב הראשון יש לחטא את כל הכלים באמצעות האלכוהול ובין היתר את הפצירה ולבצע סוג של מניקור ג'ל.
את המניקור עושים ללא שימוש במים והתהליך כולל: שיוף של הציפורניים באמצעות הפצירה, 'דחיפת העורך, ריכוך העור, הסרה של שכבת השומן הטבעי ובחלק מהמקרים, גם פעולות נוספות אשר ייעודן לטפח את כפות הידיים ולהכין אותן לקראת מריחת לק ג'ל בפועל.
בשלב הבא, מורחים על הציפורניים שכבת בסיס דקה, כאשר חשוב להיזהר לא לעלות על העור, לאחר מכן, מכניסים את הידיים לאותה מכונת לק ג'ל, על מנת לייבש את השכבה.
לאחר מכן, מורחבים שכבה דקה של לק ג'ל מייבשים במכונה ולאחר מכן מורחים שכבה נוספת ומייבשים גם אותה.
לאחר מכן, מורחים טופ ושוב חשוב להיזהר לא לעלות על העור ובשלב הבא, מייבשים גם את השכבה של הטופ.
כאמור, מדובר בתהליך אשר מבוסס על מספר שלבים, כאשר לכל אחד מהשלבים הללו יש חשיבות והשפעה על התוצאה הסופית, על איכותה ועל עמידותה.
זאת הסיבה שמומלץ עבור מי שמבקשת לבצע את מריחת הלק ג'ל באופן עצמאי, ללמדו תחילה את רזי התחום במסגרת של קורס ייעודי – במהלכו היא תוכל לקבל את כל המידע והכלים אשר יאפשרו לה לבצע את כל אותם השלבים בצורה הנכונה.

לק ג'ל בכל רחבי הארץ

כל מי שמתעניינת בשירות של לק ג'ל, תשמח ודאי לגלות כי אין שום סיבה שהיא תאלץ לנסוע קילומטרים רבים בכדי ליהנות מהשירות של לק ג'ל.
כיום, ניתן למצוא שירותי לק ג'ל בכל הארץ ובין היתר: לק ג'ל בתל אביב, לק ג'ל בחיפה, לק ג'ל בפתח תקווה, לק ג'ל בבאר שבע, לק ג'ל ברמת גן ובערים אחרות בכל רחבי הארץ.
בנוסף, ניתן למצוא מכוני יופי אשר ממוקמים בקניונים וברחובות מרכזיים ומציעים שירות של מניקור ג'ל אקספרס או את הגרסה המקיפה והארוכה ביותר של הטיפול (הכולל גם מניקור מקדים) – מה שמאפשר הגעה מהירה ונוחה לאותו מכון יופי ולשלב את הטיפול עם קניון, ישיבה בבית קפה או בילוי אחר – וזאת מעבר לקלות אשר תהיה טמונה במציאת מקום חניה.
חשוב לציין שגם מי שמעוניינת ללמוד איך למרוח לק ג'ל באופן עצמאי, עתידה לגלות שיש לא מעט מסגרות ברחבי הארץ אשר מציעות קורסים למריחת לק ג'ל (הן קורסים קצרים ובסיסיים עבור נשים אשר מעוניינות ללמוד איך למרוח את הלק לעצמן ובין אם קורסים מקיפים יותר המיועדים למי שרוצה להתפרנס מהתחום) – כך שיכול להיות מאוד שלפחות אחת מאותן המסגרות נמצאת בעיר מגוריה. 

לק ג'ל מחיר

אחד הפרמטרים אשר ישפיעו במידה רבה על בחירת קוסמטיקאית או מכון יופי אשר מציע שירות של לק ג'ל נוגע לנושא של המחיר.
טווח המחירים של לק ג'ל הינו גבוה יותר ותלוי במידה רבה במה שהשירות כולל בתוכו, כך יוצא שטיפול לק ג'ל בסיסי יכול לעלות בין 70 ₪ לבין 180 ₪ (יש מקרים בהם המחיר של מריחת לק ג'ל יהיה נמוך או גבוה יותר).
לק ג'ל מחיר לציפורניים מלאכותיות יהיה גבוה יותר והעלויות שלו יכולות לנוע בין 200 ל-300 ₪.
כמובן, שאחד הגורמים אשר נחשבים כבעלי השפעה גבוהה על המחיר של לק ג'ל, נוגע למה הטיפול בדיוק כולל – האם לדוגמא, אותה הקוסמטיקאית מבצעת מניקור ג'ל בטרם תחילת הטיפול (ובמידה וכן, באיזה רמה והיקף של מניקור מדובר – מניקור מקיף ואיכותי יהיה כרוך בעלות גבוהה יותר מזאת של מניקור מקדים שהינו בסיסי יותר).
חשוב לציין, שקיימת אפשרות גם לרכוש ערכות לק ג'ל לרכישה, באמצעותן ניתן למרוח את הלק ג'ל באופן עצמאי – יחד עם זאת, בכדי לקבל תוצאה איכותית ומשביעת רצון, חשוב ללמוד את רזי התחום בטרם ניגשים לבצע את הפעולה ולצורך כך, יש לחפש מסגרת של קורס לק ג'ל באזור המגורים.
מי שמחפש קורס לק ג'ל, תגלה שמדובר בקורס ממוקד וקצר יחסית, במסגרתו ניתן ללמוד את כל תהליך מריחת הלק ג'ל ולבצע את כל השלבים המקדימים למריחת לק הג'ל עצמה. 

היכן לעשות לק ג'ל?

הביקוש לשירות של לק ג'ל עלה במידה רבה בשנים הרבות וכחלק מכך, גם ההיצע של מציעות השירות, גדל בצורה משמעותית – כיום ניתן למצוא לא מעט קוסמטיקאיות, מכוני יופי פרטיים ורשתות אשר מציעים טיפולי לק ג'ל (בין אם כשירות יחיד ובין אם כחלק ממערך שירותים נרחב יותר).
כך יוצא, שכל מי שמחפשת לק ג'ל, בכל מקום בארץ, עתידה למצוא שיש לא מעט אפשרויות רלוונטיות אשר זמינות בעבורה – ובעיקר בערים הנחשבות לגדולות יותר.
ריבוי האפשרויות, מהווה כיתרון חשוב, מכיוון שכל אחת יכולה לבחור מתוך ההיצע בצורה מושכלת ונבונה את הכתובת הנכונה ביותר עבור המטרה תוך דגש על פרמטרים כמו: המיקום של מכוני יופי, העלות של השירות, טיב/ תודעת השירות של אותה הקוסמטיקאית (כאשר המטרה היא ליהנות מחוויה מפנקת ונעימה), הרמה המקצועית של אותה קוסמטיקאית (מה הניסיון, ההכשרה ומה כולל השירות אותו היא מציעה) וכיוצא בזה..
דגש על כל הפרמטרים הללו יבטיח את ביצוע הבחירה הטובה ביותר בקוסמטיקאית או במכון יופי לצורך המטרה – כמובן, שאין חכמה כבעלת ניסיון, כך שכבר לאחר הטיפול הראשון אצל אותה קוסמטיקאית נבחרת ניתן להגיע למסקנה אם כדאי להמשיך ולהגיע אליה או האם בפעם הבאה עדיף לבחור להגיע לאשת מקצוע אחרת.
אפשרות נוספת, היא לבקש לראות לק ג'ל דוגמאות, מהעבודות הקודמות אותן ביצעה אותה קוסמטיקאית ולבסס את ההחלטה גם על הפרמטר הזה – באמצעות לק ג'ל, ניתן ליצור דוגמאות מרשימות ומיוחדות, אבל לצורך כך יש צורך ביכולות, כלים וכישורים מתאימים, כך שמי שמעוניינת להשיג תוצאה כזאת, חשוב שתבחר את הקוסמטיקאית בהתבסס על דוגמאות של עבודות לק ג'ל שונות אותן היא ביצעה. 

איך מורידים לק ג'ל?

לק ג'ל אומנם מאפשר ליהנות מתוצאות איכותיות ועמידות לאורך זמן ורוב הנשים בוחרות לחדש את לק הג'ל בכל תקופת זמן קצרה, אך מי שמעוניינת להסיר את הלק, חייבת להצטייד בסבלנות רבה ולהקפיד ולנקוט בפעולות מסודרות והדרגתיות.
חשוב לציין כי הסרת לק ג'ל מציפורניים שהינן קצרות יחסית תהיינה פשוטה יותר, לכן, בטרם ההסרה, מומלץ לקצוץ את הציפורניים ולשייף את השכבה העליונה שלהן.
בשלב הבא, מומלץ לרכך את האזור שמסביב לציפורן, על ידי מריחת שמן ייעודי או על ידי שימוש בווזלין.
בשלב הבא יש להניח על כל ציפורן צמר גפן אשר ספוג באצטון מאה אחוז, ההמלצה היא לעטוף כל ציפורן באמצעות נייר אלומיניום – מסירי לק רגילים לא יעילים להסרה של לק ג'ל.
ההמלצה היא להשאיר את האצטון על הציפורן למשך כעשר דקות, במטרה שהפעולה תהיה יעילה. 
כאמור, הורדת לק ג'ל היא פעולה אשר לוקחת זמן – לפחות כחצי שעה, אבל בכדי למנוע נזק לציפורניים, חשוב לבצע אותה בצורה מוקפדת ולהקפיד על כל אחד מהשלבים, מכיוון שלכולם תהיה השפעה על התוצאה הסופית.

לק ג'ל – האם עדיף לעשות באופן עצמאי או אצל קוסמטיקאית?

נשים רבות מוצאות את עצמן מתלבטות אם להגיע למכון יופי או קוסמטיקאית בשביל למרוח לק ג'ל, או האם ללמוד את התחום, לרכוש את הערכה להכנת ג'ל ולבצע את המריחה באופן עצמאי.
ובכן, לכל אחת מהבחירות יש את היתרונות והחסרונות שלה.
מי שתחליט לבצע את המריחה באופן עצמאי, אומנם תידרש להשקעה כספית ראשונית לא נמוכה – רכישת החומרים וכמובן, מכונת הייבוש ללק ג'ל וברוב המקרים גם הרשמה לקורס לק ג'ל ייעודי בעיר מגוריה – בכל זאת, יש חשיבות גבוהה לבצע את המריחה על פי שלבים ובצורה מסודרת ומקיפה, מצד שני, לאחר ההכנות וההוצאות הראשונית, ניתן למרוח לק ג'ל בכל זמן נתון, בצורה פשוטה ומהירה.
לעומת זאת, מי שתבחר להגיע לקוסמטיקאית או למכון יופי לצורך מריחת לק ג'ל, תהנה מחד מתוצאה איכותית ומרשימה יותר ו"על הדרך" גם מטיפול מפנק ומהנה ומאידך, תצטרך לשלם עבור כל טיפול שכזה – ומכיוון שיש צורך לחדש לק ג'ל כל תקופת זמן של בין שבועיים לשלושה, מדובר בהוצאה כספית לא קטנה.
כמובן, שכל אישה אמורה לעשות את השיקולים שלה תוך התבססות על: תקציב, העדפות, זמן פנוי וכיוצא בזה ובסופו של דבר, לקבל את ההחלטה המתאימה והנבונה ביותר בעבורה. 

כאמור, לק ג'ל מהווה היום כשירות "חובה" עבור כל מי שמעוניינת ליהנות מציפורניים מרשימות ומטופחות.
בכדי ליהנות מכל היתרונות של לק ג'ל, כל שצריך לעשות זה לבחור בתבונה את אותה קוסמטיקאית אשר תבצע את המריחה או את מסגרת הקורס אשר מלמד את התחום ואיסוף הכלים והידע לצורך מריחת לק ג'ל באופן עצמאי.
לא משנה היכן אתם נמצאים בארץ, תוכלו ליהנות ממענה על כל אותן הדרישות שלכן מלק ג'ל ולעשות זאת, בדרך שלכן.

לראש העמוד