בחרי את האיזור / יישוב שלך

סינון לפי איזורים

הסרת שיער יכולה להתבצע במגוון רחב של טכניקות, כאשר הסרת שיער יכולה להיות זמנית או הסרת שיער לצמיתות.
כך יוצא, שחשוב שכל מי שמתעניין בשירות של הסרת שיער, יבין בשלב הראשון את כל השיטות באמצעותן ניתן ליהנות מהתוצאה המבוקשת.
כמובן, שרגע לפני סקירת השיטות, כדאי להתמקד באזורים בגוף מהם מעוניינים לבצע את הסרת השיער ולהבין האם הוא הרצון הוא לבצע הסרת שיער לצמיתות ובין אם הסרת שיער באופן זמני בלבד. 
בשלב הבא, אחרי היכרות עם הטכניקות השונות, על היתרונות והחסרונות שלהן ובחירת בשיטה המתאימה, ניתן לעבור לשלב הבא ולבחור בהתאם את הקליניקה או את איש המקצוע המתאים לביצוע הטיפול, כאשר בהליך הבחירה, מומלץ לשים דגש על פרמטרים כמו: הכשרות פרטניות בתחום, טכנולוגיות ומכשירים בהם נעשה שימוש לצורך המטרה, שנות ניסיון בתחום, טיב השירות – בסופו של הדבר, המטרה היא ליהנות מתהליך שהוא יחסית נעים.
בחירה מושכלת ונבונה באיש מקצוע אשר מציע שירות של הסרת שיער, תאפשר ליהנות הן מהדרך והן מהתוצאה, אשר תבוא לידי ביטוי בגוף נטול שיער גוף, באזורים המבוקשים. 

הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר מהווה כיום את אחת מהשיטות המבוקשות ביותר לביצוע הסרת שיער לצמיתות – באמצעות השיטה, ניתן להיפטר משיער גוף מיותר וליהנות מתוצאה מרשימה ואסטטית, לאורך תקופת זמן ארוכה (אשר יכולה להגיע למספר שנים).
הליך הורדת שיער בלייזר מתבסס על מספר שלבים, וכחלק מכך, הוא אמור לקחת זמן, להצריך סבלנות מסוימת מצד המטופלים, ולהתבסס על מספר מפגשים – כמות המפגשים מהווה כנגזרת של האזורים מהם עולה הצורך להסיר שיער בלייזר ובעיקר על גודלם.
כמובן, שטיפולי הסרת שיער בלייזר, חייבים להתבצע בצורה מקצועית, מדויקת ובטיחותית ורק על ידי אנשי מקצוע אשר מחזיקים בהסמכה ייעודית לבצע את הטיפול – ההמלצה היא לבקש ולראות תעודה אשר מעידה על ההסמכה של איש המקצוע בביצוע טיפולי הסרת שיער בלייזר.
מהסיבה הזאת, קיימת חשיבות גבוהה להשקיע בבחירת אותה הקליניקה או אותו איש המקצוע אשר יבצע את טיפול הסרת השיער בתבונה, כאשר, בכדי להבטיח את קבלת השירות הטוב ביותר, כדאי לנסות ולקבל הסרת שיער בלייזר המלצות שהינן בעלות אמינות גבוהה.
כמובן, שיש פרמטרים נוספים אשר ישפיעו על בחירת איש המקצוע או הקליניקה, אשר מציעה שירות של טיפולי לייזר כמו: הסרת שיער בלייזר מחירים (בהשוואה למחירי השוק) וכיוצא בזה. 
כמובן, שרוב הקליניקות או אנשי המקצוע המציעים שירות של הסרת שיער בלייזר, מאפשרים להגיע לפגישת ייעוץ מקדימה, ללא התחייבות, כך שניתן ומומלץ להגיע לפגישה כזאת, בטרם קבלת ההחלטה – כדאי להגיע לפגישה מוכנים עם שאלות (במידה ויש כאלו).
חשוב לציין, שעוד לפני תחילת הטיפול בפועל של הסרת שיער בלייזר, המטופל אמור לעבור בדיקה קפדנית ומקצועית, כשהמטרה תהיה קודם כל לוודא שהוא מתאים להליך הטיפולי (לא כולם מתאימים לעבור טיפולי הסרת שיער בלייזר) ובשלב הבא, בכדי ליצור תכנית טיפולית אשר מותאמת באופן פרטני למטופל. 

הסרת שיער בפנים

הסרת שיער בפנים הוא טיפול אשר חייב להתבצע בטכנולוגיות פרטניות הנועדו לתחום זה, הסיבה לכך, טמונה בעובדה ששיער הפנים ואופן הצמיחה שלו, שונה במהותו עם שיער הגוף.
לכן, אמצעים כמו סכין גילוח פחות יהיו רלוונטיים להסרת שיער בפנים ולעומת זאת, שיטות כמו אפילציה ושיטות ייעודיות אחרות, הינן מותאמות באופן פרטני להסרת שיער בפנים.
מכיוון שהסרת שיער בפנים חייבת להתבצע בצורה מקצועית ומדויקת, על מנת חלילה לא לפגוע במטופל או להסב לו נזק (כידוע, עור הפנים הינו רגיש ועדין במיוחד), קיימת חשיבות גבוהה לבחור את איש המקצוע בתבונה, על מנת להבטיח את התוצאות המצופות.
יש לוודא באלו שיטות הסרת שיער הוא מתמחה, מה הניסיון הפרטני שלו בתחום, באיזה סוג של ציוד הוא עושה שימוש לצורך הטיפול, האם הוא מקפיד על נושא של סטריליות וכיוצא בזה – דגש על כל הפרמטרים הללו, יבטיח בחירה מושכלת ונבונה באותו איש מקצוע אשר מציע שירות של הסרת שיער בפנים.

הסרת שיער לגברים

מכיוון שכיום גם גברים רבים מקפידים על טיפוח ועל קבלת טיפולים קוסמטיים, על בסיס קבוע, יותר ויותר גברים מוצאים את עצמם מתעניינים בכל מה שקשור לשירות של הסרת שיער לצמיתות, מאזורים שונים בגוף.
חשוב לציין, שלא כל קוסמטיקאית או איש מקצוע אשר מציע שירות של הסרת שיער, ייעד את השירות שלה גם עבור גברים – לכן, חשוב להקפיד ולבחור איש מקצוע אשר מתמחה באופן פרטני בנושא של הסרת שיער לגברים (הליך הסרת השיער יהיה שונה במידה מסוימת מזה שאצל נשים).
בחירת איש מקצוע, כמו גם השיטה באמצעותה הסרת השיער תתבצע, תהיה תלויה במידה רבה גם מהאזור בגוף ממנו מעוניינים להסיר את השיער – הסרת שיער לגברים יכולה להיות מהגב, מהחזה, מהכתפיים או מכל הגוף.
ברוב המקרים, הסרת שיער לגברים תהיה באחת מהטכניקות אשר מאפשרות להסיר את השיער לתקופת זמן ארוכה במיוחד כמו: הסרת שיער בלייזר או הסרת שיער ipl. 

הסרת שיער מחירים

אין מה לעשות כנגד העובדה שאחד הפרמטרים אשר ישפיעו במידה הרבה ביותר על בחירת הקליניקה או איש המקצוע אשר יעניק שירות של הסרת שיער, יהיה המחיר של השירות – כאשר טווח המחירים של הסרת שיער, בכל השיטות, יהיה גבוה במיוחד – יש לקחת בחשבון שהסרת שיער לצמיתות כרוכה בדרך כלל בעלות לא נמוכה ולכן, לצד העלויות, גם תנאי התשלום ישפיעו במקרים רבים על קבלת ההחלטה (רבים יהיו מעוניינים לחלק את התשלום למספר תשלומים וכיוצא בזה).
כמובן, שיש שיטות שונות באמצעותן ניתן להוזיל את המחיר של שירות הסרת שיער כמו דרך קופות החולים: יש אפשרות לחפש לדוגמא, הסרת שיער כללית, מכבי הסרת שיער וכיוצא בזה ולוודא אם יש אפשרות לקבל הנחה על הטיפול ועד כמה ההנחה המדוברת תהיה גבוהה.
כמובן, שאחרי שמגיעים להבנה לגבי השיטה המבוקשת והמתאימה ביותר להסרת שיער, ניתן לבצע סקר שוק מקיף לצורך בירור עלויות של אותה השיטה הנבחרת ובהתבסס על הנתונים אותם אוספים, לבצע את הבחירה בסופו של דבר בשירות המתאפיין בעלות משתלמת והוגנת.
חשוב לציין שבחירה בקליניקה או באיש המקצוע, אמורה להתבסס לא על העלות בלבד, אלא גם על הרמה המקצועית, על הציוד ועל טיב השירות – כאשר המטרה, תהיה ליהנות מהתועלת הגבוהה ביותר תמורת העלות הנמוכה ביותר וחיפוש קפדני של הקליניקה או איש המקצוע, בהחלט יוכל להשפיע על המענה עבור אותה הדרישה. 

שיטות להסרת שיער

כאמור, יש לא מעט של שיטות להסרת שיער לצמיתות (או יותר נכון לתקופת זמן ארוכה, אשר יכולה להגיע למספר שנים), להלן כמה מהשיטות החדשניות ביותר למטרה, אשר היכרות עם כל אחת מהן, על ההבדלים ביניהן, תאפשר לבחור בסופו של דבר את השיטה האיכותית, המקצועית והמתאימה ביותר עבור השגת אותה המטרה: 

כמובן, אלו רק חלק משיטות הסרת השיער ויש עוד לא מעט שיטות נוספות, אשר בכוחן להשיג את אותה התוצאה, כאשר ההמלצה היא כמובן להכיר כמה שיותר מהשיטות האופציונאליות בטרם הבחירה, להבין את ההבדלים ביניהן ולבחור את מידת ההתאמה שלכם לאותה השיטה.

הסרת שיער בשעווה

בעוד רבים מוצאים את עצמם מתעניינים באותן שיטות שונות לביצוע הסרת שיער לצמיתות, אחרים יבקשו לבצע הסרת שיער זמנית בלבד, כאשר אחת מהשיטות הנפוצות ביותר להשגת המטרה היא הסרת שיער בשעווה.
כמעט כל קוסמטיקאית מציעה שירות של הסרת שיער בשעווה (בחלק מהמקרים, ניתן גם ליהנות משירות של הסרת שיער בסכין, עבור אלו המועדפים בשיטה זו עבור המטרה), יחד עם זאת, גם כאשר המטרה היא ליהנות משירות זמני בלבד, ההמלצה תהיה לבחור את הקוסמטיקאית בקפידה ולוודא שהיא אכן ערוכה להעניק את הטיפול היסודי והאיכותי ביותר האפשרי בהליך של הסרת שיער בשעווה (כידוע, שימוש לא מקצועי בשעווה, עלול לגרום לכוויות ולפציעות שונות ולכן, חשוב לקבל את ההחלטה ולבצע את הבחירה בתבונה).

הסרת שיער בכל הארץ

טיפולי הסרת שיער יכולים להתבצע בכל רחבי הארץ, כך שגם מי שמעוניין בשירות של הסרת שיער בחיפה וגם מי שמעוניין בשירות בכל עיר אחרת, יוכל ליהנות ממענה על מלוא הדרישות והציפיות שלו.
כל מה שהוא צריך לעשות לצורך המטרה זה לבחור כאמור בתבונה, הן את הקליניקה והן את איש או אשת המקצוע אשר יבצע את הטיפול והן את שיטת הסרת השיער – וכאמור, יש לא מעט שיטות אופציונאליות מתוכן ניתן לבחור את השיטה המתאימה והאיכותית ביותר עבור השגת המטרה.
כמובן, שבכל עיר יש מספר קליניקות אשר מציעות את השירות של הסרת שיער, כך שניתן לבחור מתוך האפשרויות את הטובה ביותר – ובמידת הצורך, אף לצאת אל מחוץ לעיר, על מנת ליהנות מהשירות ומהתוצאה הטובה ביותר – כך לדוגמא, הסרת שיער בחיפה, יכולה להתאים גם לאנשים אשר מתגוררים בקריות לדוגמא. 

כאשר מדברים על הסרת שיער, יכולים להתכוון למגוון רחב של שיטות אשר ייעודן להשיג את המטרה. ההחלטה הראשונה אותה יש לבצע בתהליך, היא כמובן להבין אם הצורך הוא בשירות של הסרת שיער לצמיתות או הסרת שיער שהינה זמנית בלבד.
בשלבים הבאים ניתן כאמור לבחור את הקליניקה המתאימה ולהתחיל בטיפולים וליהנות בסופו של דבר מהתוצאה המבוקשת – שהיא ברוב המקרים, להיפתר לצמיתות משיער הגוף הסורר והמיותר.

לראש העמוד