בחרי את האיזור / יישוב שלך

סינון לפי איזורים

נשים רבות מכוונות בכל לילה את השעון לבין חצי שעה ל-שעה לפני הזמן שהן אמורות להתעורר, כאשר הסיבה ליקיצה המוקדמת, היא הצורך להתאפר לפני היציאה לעבודה או לכל פעילות אחרת.
כמובן, שזה לא מסתיים בזה, מכיוון שאיפור יכול להימרח או לרדת במהלך היום ולכן, רבות גם מוצאות את עצמן מתחזקות את האיפור בכל הזדמנות אפשרית.
אז החדשות הטובות עבור נשים אשר רואות בכל הנושא של האיפור סוג של עול הן שיש מה לעשות על מנת להפסיק ולבצע את הפעולות הללו, אך יחד עם זאת, גם להמשיך וליהנות ממראה מטופח ומרשים.
הדרך עוברת בהליך של איפור קבוע, אשר יותאם באופן אישי ופרטני לדרישות המטופלת, לצרכיה ולהעדפותיה.
כמובן, שבכדי ליהנות מכל התועלות הללו, קיימת חשיבות גבוהה לבחור את אשת המקצוע המציעה שירות של איפור קבוע בקפידה ובתבונה. 

איפור קבוע גבות

נשים רבות מתמודדות עם תופעות שונות אשר פוגעות במראה הגבות שלהן, בין אם מדובר בתופעות גנטיות כמו לדוגמא, גבות דקות מדי ובין אם גבות עם מפגעים שהם תוצר של הזמן כמו: מריטת יתר או חורים בגבות (התקרחות).
באמצעות איפור קבוע גבות, ניתן לתקן את מראה הגבות ולהחזיר להם את המראה המלא, המרשים והיפה – כידוע, הגבות מהוות את המסגרת של העיניים ולכן, יש להן השפעה רבה על מראה הפנים.
איפור קבוע גבות, מתבסס על שיטת השערה, כאשר באמצעות החדרת פיגמנט, ניתן ליצור מראה מדויק של שערות הגבה, באזורים המבוקשים.
כמובן, שאיפור קבוע גבות, מצריך דיוק ורמה מקצועית גבוהה, לכן, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בצורה מושכלת ונבונה את איש או אשת המקצוע אשר יבצע את העבודה, תוך הבנה באיזו שיטה של איפור קבוע הוא עושה שימוש לצורך המטרה ומה ההכשרות והניסיון שלו באותו התחום. 

איפור קבוע בשיטת השערה

איפור קבוע בשיטת השערה, מתבצע באמצעות מכשיר ייעודי, כמו מכונת הסליל, העט, או המכונה הסיבובית באמצעותן גם יוצרים קעקועים.
באמצעות איפור קבוע, ניתן לשפר במידה רבה את המראה של אזורים שונים בפנים. אך בכדי להשיג את התוצאה המבוקשת, חשוב לעבור הליך ייעוץ התחלתי ויצירת תכנית של האיפור הקבוע בשיטת השערה.
איפור קבוע בשיטת השערה מתבסס כאמור, על פיגמנט, אשר יכול להיות בצבע שונה ובעיצוב שונה.
נהוג לעשות שימוש באיפור קבוע למגוון רחב של מטרות ובין היתר: עיצוב גבות, איילנר, לתחום שפתיים ולהסוואת מפגעים שונים כמו: צלקות וסימני מתיחה.
כמובן, שבעת בחירת איש המקצוע לצורך המטרה, כדאי לבדוק מהם תחומי ההתמחות הפרטניים שלו בעולם האיפור הקבוע.

איפור קבוע שפתיים

נשים רבות מתמודדות עם שפתיים שהינן דקות או בהירות, כאשר איפור קבוע שפתיים, טומן בחובו סוג של בשורה חשובה ומשמעותית בעבורן.
באמצעות איפור קבוע שפתיים, ניתן להשיג 2 מטרות משמעותיות והן: 

אין ספק כי איפור קבוע בשפתיים, מונע את הצורך למרוח אודם ולהשקיע בכל יום מחדש זמן, בכדי להשיג מראה שפתיים מרשים ומטופח.
מכיוון שאיפור קבוע בשפתיים נשאר על השפתיים לאורך תקופת זמן ארוכה, חשוב לבצע את הטיפול בצורה מדויקת, אשר מתאימה לפנים של המטופלת ועונה על כל הדרישות והצרכים של המטופלת. 

איפור קבוע עיניים

איפור קבוע עיניים, יכול להדגיש את העיניים ולהעניק להם מראה מרשים, המותאם לפני המטופלת.
איפור קבוע עיניים, יכול להיות איפור קבוע אייליינר (או אייליינר קבוע), באמצעותו ניתן להגדיל עיניים קטנות, לצמצם מראה של עיניים גדולות, ליצור מראה ריסים צפוף ועוד..
בטרם ניגשים לביצוע של איפור קבוע עיניים, חשוב לוודא מהן האפשרויות ולנסות ולהבין לעומק איך התוצאה עתידה להיראות.
המטרה של איפור קבוע, היא לשפר את מראה העיניים, לחסוך את הצורך באיפור היומיומי ולענות במידה רבה על שביעות הרצון ועל ההעדפות האישיות של המתאפרת. 

שיטות נוספות לאיפור קבוע

יש שיטות שונות לאיפור קבוע, כשההמלצה היא להכיר לעומק כל אחת מהשיטות ולבצע את הבחירה בשיטה הרלוונטית בצורה מושכלת ונבונה.
בין השיטות למטרה: שיטת השערה, מיקרובליידינג (שיטה אשר מתבצעת באופן ידני) ושיטה נוספת היא מיקרושיידינג.
לכל שיטות יש את היתרונות והחסרונות שלה, כמו גם את הנשים עבורן הן מתאימות יותר ואת אלו שהן פחות מתאימות בעבורן.
חשוב לציין, שלא כל מי שמציעה שירות של איפור קבוע, מתמחה בכל השיטות הקיימות להשגת המטרה, לכן, חשוב לשים דגש על הנושא הזה, לבדוק באיזו שיטה נעשה שימוש על ידי אותה אשת מקצוע וכמובן, מה היתרונות של השיטה, מה החסרונות שלה וכיוצא בזה.. 

למי אסור לעשות איפור קבוע?

איפור קבוע יכול להקל את חייהן של נשים רבות ובין היתר: נשים אשר מתמודדות עם אלרגיות למוצרי איפור רגילים. נשים אשר מסיבות הלכתיות לא יכולות להשתמש במוצרי איפור רגילים ונשים אשר מעוניינות להקל על עצמן את החיים ולהיטיב את מראה הפנים.
יחד עם זאת, רגע לפני שיוצאים לדרך ומתחילים בהליך האיפור הקבוע, חשוב לבחור אך ורק באיש מקצוע אשר מתמחה בתחום ומציע פגישת ייעוץ מקדימה, אשר כוללת בדיקת התאמה לתהליך ובניית תוכנית ליצירת איפור קבוע המושלם.
חשוב לציין שלא כל הנשים יכולות לעבור את טיפולי האיפור הקבוע, כך יוצא שעבור נשים בהיריון, נשים אשר סובלות מאפילפסיה, נשים אשר נוטלות תרופות מסוימות ונשים אשר נמצאות בהליכי טיפול כימותרפי, לא תהיינה מתאימות לטיפולי האיפור הקבוע. 

איפור קבוע בכל רחבי הארץ

כל מי שמעוניין בשירות של איפור קבוע, עתיד לגלות שניתן ליהנות מהשירות בכל רחבי הארץ ובין היתר: איפור קבוע בחולון, איפור קבוע בנתניה, איפור קבוע ברחובות ובכל עיר אחרת בארץ.
כמובן, שבעת בחירת אשת המקצוע אשר מציעה שירות של איפור קבוע, כדאי לבדוק באיזו שיטה היא עושה שימוש לצורך האיפור הקבוע וכמובן, גם פרמטרים נוספים אשר יעידו על טיב ועל רמת השירות וזאת, בכדי לבצע את הבחירה המושכלת, הנבונה והמתאימה ביותר עבור אותה המטרה.

איפור קבוע החלמה

את התוצאות של איפור הקבוע, ניתן לראות לאחר כ-3 ימים מיום הטיפול, כאשר הגלד מתחיל לרדת.
קיימת חשיבות גבוהה להקפיד על ביצוע פעולות שונות כמו: במשך שבוע אסור להרטיב את האזור בו התבצע הטיפול של האיפור הקבוע. יש להימנע מחשיפה לשמש למשך פרק זמן של כחודש (עד להחלמה מלאה). יש להימנע מטיפולי שיזוף במכונים ייעודיים.
יש לקחת בחשבון, שטיפול אחד לא בהכרח יספיק בכדי להשיג את התוצאה המבוקשת ולכם, יהיה צורך להגיע לטיפול שני אחרי כחודש וחצי מהטיפול הראשון – בחלק מהמקרים יש צורך גם בטיפול שלישי.
מי שמעוניינת לחדש את המראה של האיפור הקבוע תצטרך להמתין תקופת זמן של בין 9 חודשים לשני וחצי מהטיפול הראשון – מכיוון שהעור צריך להחלים באופן מלא לפני שעוברים לסיבוב נוסף של איפור קבוע. 
כמובן, שיש הוראות פרטניות הניתנות בהתאם לשיטת האיפור קבוע והאזור בפנים בו הוא מתבצע – בכל מקרה, חשוב להקפיד וליישם את כל ההנחיות אשר ניתנות על ידי המטפל בסיום הטיפול.
 

בחירת אשת המקצוע

יש מספר פרמטרים מרכזיים אשר יסייעו בבחירת אשת מקצוע אשר מתמחה בנושא של איפור קבוע ובין היתר: 

דגש על כל הפרמטרים הללו בהליך בחירה של איש מקצוע לצורך ביצוע עבודות של איפור קבוע, יאפשר לבחור בסופו של תהליך את אשת המקצוע המתאימה ביותר למטרה. כמובן, שקיימת אפשרות לקבוע פגישת ייעוץ מקדימה עם אשת המקצוע הנבחרת למטרה – כאשר, פגישה כזאת, תאפשר לקבל את התמונה המלאה לגבי אשת המקצוע, לגבי הכישורים שלה, היכולות שלה והרמה המקצועית שלה – בחירה קפדנית באשת המקצוע, תאפשר שקט נפשי, בידיעה שהתוצאה תהיה מרשימה ותענה על מלוא הדרישות והציפיות של הלקוחות. 

לסיכום

איפור קבוע מצריך מבעל המקצוע, מקצועיות בלתי מתפשרת, דיוק והקפדה על כל מה שקשור לנושא הסטרליות. מהסיבה הזאת, חשוב לבחור בתבונה את איש המקצוע, לבדוק מה ההסמכות שלו להעניק את הטיפול ולנסות ולקבל המלצות אמינות לגביו.
חשוב לזכור, כי בחירה בצורה מושכלת ונבונה באותה אשת מקצוע או אותו איש מקצוע המתמחה בביצוע של איפור קבוע, תאפשר ליהנות מתוצאה איכותית ומרשימה, אשר עונה על כל הציפיות והדרישות של המטופלים ואף להפתיע אותם לטובה. 

לראש העמוד